architektZapraszamy do współpracy Architektów i Biura Architektoniczne. Ze względu na szeroką grupę produktową możemy zaproponować produkty dla Architektów zieleni i ogrodów tj. kompozytowe deski tarasowe i elewacyjne ( deski świetnie nadają się na tarasy oraz ścieżki ogrodowe i baseny). Nasze deski można także stosować na obiektach publicznych, tj. balkony, mola, podesty, baseny dlatego zachęcamy także do współpracy Architektów zajmujących się projektowaniem tego typu obiektów. Szeroka gama sztukaterii wewnętrznej i elewacyjnej pozwala nam zaopatrzyć Architekta wnętrz w nieszablonowe wykończenia.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawy próbek i katalogi naszych produktów, które możemy dostarczyć przesyłką kurierską. Istnieje także możliwość umówienia spotkania na którym nasz przedstawiciel zaprezentuje powyższe produkty.

Stworzyliśmy i nadal udoskonalamy naszą stronę internetową tak, aby jak najlepiej zobrazować nasze produkty, oraz żeby strona ta stała się pomocna w Państwa pracy. W zakładce oferta oferta znajduję się szczegółowa prezentacja wszystkich produktów, natomiast w zakładce pliki do pobrania wszelkie katalogi, aprobaty oraz instrukcje montażu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowych warunków współpracy prosimy o kontakt Tel. 74 8 159 427 kom. 698 – 008 - 142 lub biuro(at)dreved.pl